O nas

Karolina Cicha

Radca prawny

Jestem radcą prawnym. Do każdej sprawy podchodzę w sposób indywidualny, bo wiem, że jest ona dla Ciebie ważna.

Specjalizuję się w doradztwie, zarówno podmiotom gospodarczym jak i osobom fizycznym.

Swoje doświadczenie zdobywałam w międzynarodowych kancelariach prawnych Baker & McKenzie oraz Hogan Lovells, gdzie specjalizowałam się w bieżącej i transakcyjnej obsłudze korporacyjnej przedsiębiorców krajowych i zagranicznych.

Doskonałe zrozumienie potrzeb biznesu zaowocowało wieloletnią współpracą z General Motors Poland, gdzie jako prawnik wewnętrzny, byłam odpowiedzialna za wsparcie działalności dystrybucyjnej oraz produkcyjnej.

Pracowałam również w kilku polskich kancelariach (np. TGC Corporate Lawyers, Olczak-Klimek & Węgiełek), gdzie doradzałam klientom indywidualnym i korporacyjnym, między innymi w zakresie transakcji nieruchomościowych, spraw rodzinnych, sporów sądowych oraz spraw pracowniczych.

Anna Kuncewicz

Radca prawny

Jestem radcą prawnym. W ramach prowadzonej Kancelarii skupiam się na pomocy przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym. Każdą powierzoną sprawę rozpatruję kompleksowo i starannie zapewniając szybkie i efektywne jej rozwiązanie.

Swoje doświadczenie zdobywałam w Kancelarii Olczak – Klimek, van der Kroft, Węgiełek Sp.p. z siedzibą w Warszawie, gdzie specjalizowałam się w obsłudze zakładów ubezpieczeń. Współpraca ta pozwoliła mi zdobyć szczegółową wiedzę zarówno na temat postępowań odszkodowawczych w zakresie szkód osobowych jak i majątkowych w komunikacji.

Wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej pozwoliło mi nawiązać współpracę z Grupą Kapitałową Aegon w Polsce, gdzie jako prawnik wewnętrzny byłam odpowiedzialna za prowadzenie sporów sądowych.

Obecnie, w ramach prowadzonej Kancelarii zajmuję się obsługą prawną spółek m.in. z branży farmaceutycznej, budowlanej, a także świadczę pomoc prawną w zakresie wieloaspektowej ochrony prawa autorskiego oraz w sprawach rodzinnych.