Obsługa prawna przedsiębiorstw

Jako kancelaria pomagamy przedstawicielom podmiotów gospodarczych na wiele sposobów. Przede wszystkim, udzielamy porad prawnych dla firm mających siedzibę w Warszawie, Olsztynie, ale też i innych miastach. Rozmowa telefoniczna czy spotkanie z radcą prawnym mogą być sposobem na bieżące rozwiązywanie problemów czy uniknięcie sporów prawnych.

Pomoc prawnika dla firm w Warszawie

Wspomniane konsultacje mogą mieć charakter jednorazowy, jednak wielu naszych klientów ceni współpracę długoterminową. W trakcie jej trwania wspieramy naszych klientów w podjętych działaniach biznesowych. Świadczona przez nas obsługa prawna spółek czy firm obejmuje m.in. konsultacje treści umów czy tworzenie dokumentacji wymaganej przez instytucje publiczne. Udzielamy merytorycznego wsparcia w trakcie każdego etapu transakcji, od mediacji aż po sporządzenie umowy czy reprezentację klienta w sądzie.

Obsługa prawna spółek w Warszawie

Przygotowujemy dokumentację  wewnętrzną dostosowaną do struktury danej jednostki organizacyjnej. Radca prawny może stworzyć wzory pism regulujących kwestie takie jak m.in. regulaminy, zakaz konkurencji czy zasady korzystania z urządzeń służbowych. Dokumenty te często są ułatwieniem i formalnym doprecyzowaniem warunków współpracy.

We współpracy z klientem biznesowym staramy się odpowiedzieć na zapotrzebowanie, które dla każdej jednostki organizacyjnej jest inne. Naszą pracę dopasowujemy do konkretnego działu firmy. Dotychczasowi klienci cenią współpracę z Simply Legal m.in. za terminowość oraz indywidualne podejście, o czym można przeczytać na stronie głównej.