Rejestracja spółek

Wiele osób rozważających założenie działalności gospodarczej zastanawia się, jaka forma prawna będzie najkorzystniejsza. Możliwości jest kilka. Na gruncie prawa cywilnego wyróżnia się spółkę cywilną. Prawo handlowe natomiast przewiduje podział na spółki osobowe: jawną, partnerską, komandytową i komandytowo-akcyjną oraz spółki kapitałowe – z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjną. Każda z nich ma zaś nieco inną charakterystykę. Jest więc nad czym się zastanowić.

Na czym polega rejestracja spółek?

Założenie nowego podmiotu gospodarczego wymaga dopełnienia formalności. Zakładanie spółek w Warszawie można zrealizować z pomocą radcy prawnego z Simply Legal. W ramach naszej współpracy przeprowadzamy Klientów krok po kroku przez ten proces. Początkiem naszej pracy jest zawsze analiza oczekiwań oraz potrzeb. Na podstawie zebranych informacji możemy doradzić w wyborze formy założenia spółki. Naszym klientom pomagamy przy sporządzaniu treści umowy. Zadbamy o to, by została ona skonstruowana w sposób korzystny tj. taki, który sprawdzi się przez cały okres funkcjonowania danego podmiotu.

Wsparcie radców prawnych z Simply Legal przy zakładaniu spółki

Warto mieć na uwadze fakt, że rejestracja spółek wiąże się z koniecznością dopełnienia różnorodnych formalności. Jest to jeden z warunków niezbędnych do sprawnego założenia spółki. W ramach współpracy zajmiemy się skompletowaniem dokumentacji, pomagamy także w obsłudze systemu EKRS/S24.
Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami zarówno z Warszawy, Olsztyna, jak i z całej Polski. Oprócz pomocy w początkowych etapach rejestracji podmiotu gospodarczego zajmujemy się także obsługą prawną firm. Jesteśmy dumni z tego, że od początku istnienia kancelarii zdobyliśmy zaufanie klientów biznesowych, pomagając im w rozwoju. Dzięki zaangażowaniu nasi Klienci mogą w pełni skupić się na prowadzeniu działalności, a my w tym czasie zajmujemy się obsługą prawną.